درباره آراز تم

آراز تم چیست ؟

آراز تم یک مارکت آنلاین برای فروش محصولات و ابزار های کاربردی در زمینه طراحی سایت می باشد . شما میتوانید در مارکت آراز تم محصولاتی همچون : قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، افزونه جوملا ، قالب HTML ، قالب Whmcs و پلاگین Whmcs ، دوره های آموزشی ویدیوئی را تهیه کنید . همچنین شما میتوانید در آراز تم برخی مقالات با کیفیت بسیار بالا ، فیلم های آموزشی ، مطالب و محصولات دانلودی را با خرید اشتراک های ویژه دریافت کنید.

تاریخچه راه اندازی آراز تم

آراز تم درسال 1398 توسط شرکت ایرانی طرح ، با نام مارکت آنلاین آراز تم راه اندازی و به ثبت رسید . دومین بخش و وب سایت زیر مجموعه شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ” ایرانی تم ” بود که در سال 95 تاسیس گریدیده بود و تا سال 98 فعالیت داشت و هم اکنون این مجموعه در سال 98 به مارکت آنلاین آراز تم تغییر یافته است .

ما در شرکت ایرانی طرح تصمیم گرفته ایم تا از سال 1398 با قدرتی هرچه بیشتر از قبل ، تمامی محصولات موجود در ایرانی تم را در آراز تم منتشر نموده و از این پس تمامی خدمات ایرانی تم را در آراز تم در اختیار کاربرانمان قرار دهیم.

( به مرور زمان و طی ماه های آینده ، تمامی خدمات ایرانی تم به آراز تم منتقل خواهند شد و شما کاربران محترم ایرانی تم ، پشتیبانی و بروزرسانی محصولات خود را که در ایرانی تم خریداری کرده بودید را از این پس در آراز تم دریافت خواهید نمود)

مزایای آراز تم

مارکت آراز تم به عنوان یک بخش از شرکت ایرانی طرح می باشد و تحت نظارت کامل شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری ایرانی طرح و شماره ثبت 1380 می باشد و در تمامی زمینه ها بخصوص ارائه پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بسیار بالا متعهد می باشد .

از این رو میتوان مزایای آراز تم را :

  • متعهد در ارائه خدمات و محصولات با کیفیت
  • متعهد در ارائه پشتیبانی 24 ساعته
  • بروزرسانی تمامی محصولات در سریعترین زمان ممکن
  • ارائه نصب رایگان برای اولین بار به خریداران
  • دسترسی به محصولات بدون محدودیت

را نام برد .

چشم انداز

چشم انداز ما در آراز تم قرارگیری در جمع برترین مارکت های ارائه دهنده محصولات وردپرس و جوملا و ارائه کننده دوره ها و مقالات آموزشی در زمینه طراحی و برنامه نویسی می باشد به گونه ای که تبدیل به عضوی جداناپذیر از این بخش از جامعه شویم.

 

 

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...