آموزش غیر فعال کردن گراواتار وردپرس

آموزش غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس

 

گراواتار سیستمی می باشد که توسط تیم سازنده مدیریت محتوای وردپرس طراحی و راه اندازی شده است و تنها کافی است که یک بار در این سیستم ثبت نام نمایید و تصویر کاربری پروفایل خود را در آن آپلود نمایید.

بعد از ثبت نام و آپلود تصویر در این سیستم دیگر شما می توانید هم در وب سایت وردپرسی خود و هم در تمامی سایت های وردپرسی که از این سیستم بهره مند می باشد تصویر خود را در پروفایل خود در آن سایت ها به نمایش قرار دهید مانند : قسمت نظرات ، نویسنده ، پروفایل و …. .

اما گاهی اوقات شما بنا بر دلایلی مانند کاهش سرعت سایت و یا هر مورد دیگری تمایل به استفاده از این سیسستم گراواتار نداشته باشید و بخواهید که این مورد را در سایت وردپرسی خود غیر فعال نمایید.

برای غیر فعال کردن گراواتار در وردپرس ابتدا وارد مدیریت سایت خود شوید . ( تنها مدیریت سایت امکان فعال و غیر فعال کردن را دارا می باشد )

سپس در منو پیشخوان وردپرس به قسمت تنظیمات رفته و وارد زیر منو گفتگوها شوید. همانند تصویر زیر :

 

غیر فعال کردن گراواتار وردپرس

 

در این قسمت برای این که گراواتار در وردپرس سایت شما غیر فعال شود کافی است تا تیک گزینه “نمایش نیم رخ ” را بردارید و سپس در پایین صفحه برروی ذخیر تنظیمات کلیک نمایید.

حال پس از دخیره تغییره تمامی گراواتار های موجود در سایت شما مانند تصاویر پروفایل ها ، دیدگاه ها ، نویسنده ها حذف شده اند و دیگر قابل نمایش نمی باشند.

 

موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...